KAPAKLI BELEDİYESİ YAKA KAMERALI ZABITA

KAPAKLI BELEDİYESİ YAKA KAMERALI ZABITA

Kapaklı Belediyesi Yaka Kameralı Zabıta Dönemi

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile birlikte jandarma, polis ve trafik ekipleri başta olmak üzere birçok alanda kullanılan yaka kameralı sistemler, Kapaklı Belediyesi Yaka Kameralı Zabıta ekipleri tarafından da kullanılmaya başlandı.

Kapaklı Belediyesi Yaka Kameralı

Denetimlerde güvenlik, delil ve şeffaflık gibi konularda kolaylık sağlayan yaka kameraları, seyyar satıcılara yönelik denetimler, esnaf, minibüs ve pazar yerleri denetimleri dahil her türlü görevde kullanılacak.Kapaklı Belediyesi zabıta ekipleri, bundan böyle yaka kameraları aracılığıyla yaptıkları rutin denetimleri kayıt altına alacak. Ayrıca alınan kameralar ses, fotoğraf ve geniş açı HD görüntü kaydı yapabilme özelliğinin yanı sıra 240 dakika aralıksız kayıt yapabilecek.

DENETİMLER KAYIT ALTINA ALTINACAK

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı yaptığı açıklamasında, “Zabıta arkadaşlarımız görevleri esnasında birçok zorlukla karşılaşıyor. Uygulama ile zabıta ekiplerimizin denetimleri kayıt altına alınacak. Memur-vatandaş ilişkilerinin kontrol edilmesi, iddiaların ve şikâyetlerin, denetim sırasında yaşanan gerginlik, hakaret ve istenmeyen durumların engellenmesi ve yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi hedefliyoruz” dedi.

HASSASİYETLE DEVAM EDECEK

Başkan Mandalı yaka kamerası sayesinde hem yürütülen hizmette şeffaflığın hat safhaya ulaştırılması, hem de zabıta personellerinin görevleri esnasında karşılaşabilecekleri sorunlara karşı etkinliğinin arttırılması amaçlandığını ifade ederek ” Belediyemiz halkımızın huzur, esenlik ve düzen içinde yaşamasını sağlamak maksadıyla benzer çalışmalarını aynı hassasiyetle devam ettirecektir”dedi.

Kaynak: kapakligazetesi.com.tr

 

 

Toplu kurum alım ve özel projeleriniz için iskonto oranlarımızı öğrenmek için firmamız ile iletişime geçiniz.
YAKA KAMERASI FİYAT LİSTESİ

AFRA ELEKTRONİK
Lizbon Cad. No:19/2 Öveçler Çankaya/Ankara
Tel: 0312 911 3895   Tel: 0312 232 3260

 

Bu gönderiyi paylaş